MÖBLER / Byråar, sekretärer / Damsekretär 8748021
nr 874 8021
Damsekretär
Gustaviansk stil, längd: 80, djup: 49, höjd: 110
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 februari 2014
kl 18:38:59
1.000 kr
Den Gustavianska stilen
Damsekretär
Kondition: slitage, skador
nr 874 8021
Damsekretär
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 2.000 kr |
| Såld: | 1.100 kr |
måndag 10 februari 2014 |
Den Gustavianska stilen